CELEBRITY3 weeks ago
🇵🇱 Czasami warto po prostu powiedzieć „dziękuję”. Obserwuję jak Tusk, Sikorski, Kosiniak-Kamysz i Magdalena Sobkowiak-Czarnecka pracują i muszę przyznać – Polska naprawdę dobrze trafiła z tą ekipą. Nie ma tu fajerwerków i wielkich słów na każdym kroku, jest za to spokojna, konkretna robota. Tusk trzyma całość w ryzach i pilnuje kierunku. Sikorski robi świetną robotę na arenie międzynarodowej – Polska znowu jest poważnie traktowana w Europie i na świecie. Kosiniak-Kamysz daje poczucie stabilności i odpowiedzialności w sprawach bezpieczeństwa. A Magdalena Sobkowiak-Czarnecka to taki solidny, merytoryczny głos, który dba o detale bezpieczeństwa i długoterminowe interesy kraju. Nie piszę tego, bo jestem ich fanem na śmierć i życie. Piszę, bo widzę efekty: spokój, przewidywalność, szacunek za granicą i realny rozwój w wielu obszarach. Polska wreszcie wygląda jak normalne, dorosłe państwo, które wie, czego chce. Cieszę się, że mamy ludzi, którzy po prostu ogarniają sprawy. I to ogarniają dobrze. A Wy jak oceniacie obecną ekipę rządzącą?
🇵🇱 Czasami warto po prostu powiedzieć „dziękuję”. Obserwuję jak Tusk, Sikorski, Kosiniak-Kamysz i Magdalena Sobkowiak-Czarnecka pracują i muszę przyznać – Polska naprawdę dobrze trafiła z tą...