CELEBRITY
Dramat Nawrockiego w autokarze
Dramat Nawrockiego w autokarze
To jedna z najbardziej wstrząsających historii z kampanii prezydenckiej. Karol Nawrocki ujawnił, że podczas przejazdu autokarem nagle stracił przytomność, a wcześniej poczuł gwałtowne osłabienie. Jak wspomina, przez kilka minut kompulsywnie wymiotował, a jego współpracownicy byli przekonani, że nie przeżyje.
Karol Nawrocki ujawnił kulisy dramatycznego zdarzenia podczas kampanii wyborczej.
Prezydent stracił przytomność w autokarze i – jak relacjonuje – przez kilka minut gwałtownie wymiotował.
Współpracownicy przyznali, że przez chwilę obawiali się, iż nie przeżyje.
Nagle wszystko się urwało. Karol Nawrocki wspomina dramatyczne chwile
Prezydent Karol Nawrocki po raz pierwszy tak szczegółowo opowiedział o jednym z najbardziej dramatycznych momentów kampanii wyborczej. W książce-rzece „Skąd się wziął Karol Nawrocki”, której fragmenty opublikował portal wPolityce.pl, wrócił do wydarzeń z maja ubiegłego roku podczas wizyty w Ząbkowicach Śląskich.
Jak relacjonuje, po spotkaniu z mieszkańcami nagle poczuł, że dzieje się z nim coś niepokojącego. Opisywał to jako gwałtowne osłabienie i uczucie, „jakby ktoś wyłączył organizm”.
Jakbym dostał konkretny cios w szczękę. Nagle wszystko zaczęło się wyłączać – wspomina