Connect with us

CELEBRITY

🇵🇱 Czasami warto po prostu powiedzieć „dziękuję”. Obserwuję jak Tusk, Sikorski, Kosiniak-Kamysz i Magdalena Sobkowiak-Czarnecka pracują i muszę przyznać – Polska naprawdę dobrze trafiła z tą ekipą. Nie ma tu fajerwerków i wielkich słów na każdym kroku, jest za to spokojna, konkretna robota. Tusk trzyma całość w ryzach i pilnuje kierunku. Sikorski robi świetną robotę na arenie międzynarodowej – Polska znowu jest poważnie traktowana w Europie i na świecie. Kosiniak-Kamysz daje poczucie stabilności i odpowiedzialności w sprawach bezpieczeństwa. A Magdalena Sobkowiak-Czarnecka to taki solidny, merytoryczny głos, który dba o detale bezpieczeństwa i długoterminowe interesy kraju. Nie piszę tego, bo jestem ich fanem na śmierć i życie. Piszę, bo widzę efekty: spokój, przewidywalność, szacunek za granicą i realny rozwój w wielu obszarach. Polska wreszcie wygląda jak normalne, dorosłe państwo, które wie, czego chce. Cieszę się, że mamy ludzi, którzy po prostu ogarniają sprawy. I to ogarniają dobrze. A Wy jak oceniacie obecną ekipę rządzącą?

Published

on

🇵🇱 Czasami warto po prostu powiedzieć „dziękuję”.
Obserwuję jak Tusk, Sikorski, Kosiniak-Kamysz i Magdalena Sobkowiak-Czarnecka pracują i muszę przyznać – Polska naprawdę dobrze trafiła z tą ekipą. Nie ma tu fajerwerków i wielkich słów na każdym kroku, jest za to spokojna, konkretna robota.
Tusk trzyma całość w ryzach i pilnuje kierunku. Sikorski robi świetną robotę na arenie międzynarodowej – Polska znowu jest poważnie traktowana w Europie i na świecie. Kosiniak-Kamysz daje poczucie stabilności i odpowiedzialności w sprawach bezpieczeństwa. A Magdalena Sobkowiak-Czarnecka to taki solidny, merytoryczny głos, który dba o detale bezpieczeństwa i długoterminowe interesy kraju.
Nie piszę tego, bo jestem ich fanem na śmierć i życie. Piszę, bo widzę efekty: spokój, przewidywalność, szacunek za granicą i realny rozwój w wielu obszarach. Polska wreszcie wygląda jak normalne, dorosłe państwo, które wie, czego chce.
Cieszę się, że mamy ludzi, którzy po prostu ogarniają sprawy. I to ogarniają dobrze.
A Wy jak oceniacie obecną ekipę rządzącą?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

NFL11 hours ago

Ujawnił, co miał usłyszeć od Nawrockiego 😲

NFL12 hours ago

Mocne słowa z kancelarii Karola Nawrockiego. Podsekretarz odniosła się do wypowiedzi Zełenskiego

CELEBRITY17 hours ago

Tak dosadnego komunikatu jeszcze nie było 😲😲

CELEBRITY17 hours ago

Minister spraw zagranicznych Ukrainy uderza w Nawrockiego. Padły ostre słowa

CELEBRITY17 hours ago

Ukraińscy politycy oddają najwyższe polskie odznaczenie. Jest reakcja Mentzena, padły gorzkie słowa

CELEBRITY17 hours ago

Zamienili wyniki Nawrockiego i Trzaskowskiego. Pilny komunikat prokuratury

NFL2 days ago

7 MINUT TEMU: Smutna wiadomość o Tomaszu Lisie – Proszę, spróbujcie nie płakać oglądając!……..Więcej informacji znajdziesz w sekcji komentarzy 👇 👇👇

CELEBRITY2 days ago

Kolejne rewelacje…. Ech… Iga trzymaj się zostawmy serce❤️

NFL2 days ago

Gdyby siły antyukraińskie [w Polsce] wygrały i doprowadziły do tego, że mamy exodus tego 1,5 mln [Ukraińców z Polski], jedna część wraca do siebie, druga część wyjeżdża na zachód, bo pewno tak by to wyglądało, to [posypałby się] stan polskich usług, służby zdrowia, opieki senioralnej, budownictwa, no to możemy już sobie współczuć na przyszłość — mówił w rozmowie z tygodnikiem “Polityka” Aleksander Kwaśniewski.

CELEBRITY3 days ago

Szczegóły w linku w komentarzu 👇

CELEBRITY3 days ago

Brutalny atak niemieckiej policji na Roberta Bąkiewicza w Berlinie. Czy to była prowokacja? Ten

CELEBRITY5 days ago

Bąkiewicz po interwencji berlińskiej policji: dusili mnie, bili pięściami i kolanami

Copyright © 2026 Uscurrentsphere