Connect with us

CELEBRITY

Cała Polska zastanawia się, gdzie w USA zatrzymał się Zbigniew Ziobro!

Published

on

Cała Polska zastanawia się, gdzie w USA zatrzymał się Zbigniew Ziobro!

Tomasz Adamek wierzy w uczciwość Ziobry i zaprasza go do domu w New Jersey!

Cała Polska zastanawia się, gdzie w USA zatrzymał się Zbigniew Ziobro. Pojawiła się nawet informacja, że znalazł schronienie w domu byłego mistrza świata w boksie – Tomasza Adamka. Pięściarz, zaprzeczył tym doniesieniom, ale jednocześnie za pośrednictwem „Super Expressu” zaprosił Ziobrę do siebie!

Zbigniew Ziobro potwierdził pobyt w Stanach Zjednoczonych, gdzie posługuje się węgierskim dokumentem azylowym i współpracuje z Telewizją Republika.
Tomasz Adamek zdementował w rozmowie z „SE” plotki, jakoby były minister już u niego mieszkał, ale zadeklarował, że chętnie go ugości w swoim domu w New Jersey, podkreślając wiarę w jego niewinność.
Legendarny bokser uważa, że wpuszczenie Ziobry do USA to dowód na jego uczciwość i ocenia, że amerykańska administracja nie zgodzi się na wydanie polityka obecnym polskim władzom.
Adamek: Ziobro nie mieszka u mnie
Były minister sprawiedliwości, poseł PiS Zbigniew Ziobro poinformował w niedzielę, że jest w Stanach Zjednoczonych. Oświadczył, że nie uciekł z Polski i posługuje się dokumentem przyznanym mu wraz z prawem do azylu, który otrzymał na Węgrzech. Jest on, wraz z b. wiceszefem MS Marcinem Romanowskim, podejrzanym w prowadzonym w Prokuraturze Krajowej śledztwie ws. Funduszu Sprawiedliwości. Pojawiły się pogłoski, że Ziobro zatrzymał się w USA u znajomego – byłego mistrza świata w boksie – Tomasza Adamka.
To, że rzekomo Ziobro zatrzymał się u mnie, to była plotka, ale jeśli miałby takie życzenie, to chętnie ugoszczę go w moim domu – powiedział Adamek w rozmowie z Grzegorzem Zasępą, redaktorem naczelnym „Super Expressu”. Jak podkreślił, ze Zbigniewem Ziobrą nie widział się od kilku lat, jednak nadal darzy go ogromnym szacunkiem. – Spotkaliśmy się u pewnego księdza w Krakowie. To dla mnie prawy i uczciwy człowiek, który ma Boga w sercu – dodał pięściarz.

“Ameryka nie zgodzi się wydalić posła PiS”
Adamek cieszy się, że Ziobro jest z dala od polskiego wymiaru sprawiedliwości i zdecydował się wyjechać z Węgier do USA. – Nie mam wątpliwości, że Ziobro jest niewinny – mówi Adamek. – Ci, którzy go teraz ścigają, sami wylądują w więzieniu! – grzmi sportowiec. Według niego najlepszym dowodem na uczciwość byłego ministra sprawiedliwości jest fakt, że został wpuszczony do Stanów Zjednoczonych. – Prezydent Trump, który także jest prawym człowiekiem, nie pomógłby komuś, kto ma nieczyste ręce – przekonuje. – Jestem pewien, że dopóki w Polsce rządzi obecna koalicja, Ameryka nie zgodzi się wydalić ministra Ziobry do Polski – ocenia Adamek.
Tomasz Adamek to jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów. Od lat mieszka w USA w stanie New Jersey na wschodnim wybrzeżu. Dzięki dobrze zainwestowanym pieniądzom zarobionym w ringu, nie miałby żadnych trudności w ugoszczeniu Ziobry. Ma duży, wygodny dom i, jak sam ujawnił 12 apartamentów na wynajem.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CELEBRITY4 days ago

Doradca Karola Nawrockiego uderzył w rząd i Donalda Tuska. Padły stanowcze słowa

CELEBRITY4 days ago

Zdumiewające, jak Tusk i Zełenski potraktowali Karola Nawrockiego. Prezydent pominięty

NFL5 days ago

Ujawnił, co miał usłyszeć od Nawrockiego 😲

NFL5 days ago

Mocne słowa z kancelarii Karola Nawrockiego. Podsekretarz odniosła się do wypowiedzi Zełenskiego

CELEBRITY6 days ago

Tak dosadnego komunikatu jeszcze nie było 😲😲

CELEBRITY6 days ago

Minister spraw zagranicznych Ukrainy uderza w Nawrockiego. Padły ostre słowa

CELEBRITY6 days ago

Ukraińscy politycy oddają najwyższe polskie odznaczenie. Jest reakcja Mentzena, padły gorzkie słowa

CELEBRITY6 days ago

Zamienili wyniki Nawrockiego i Trzaskowskiego. Pilny komunikat prokuratury

NFL7 days ago

7 MINUT TEMU: Smutna wiadomość o Tomaszu Lisie – Proszę, spróbujcie nie płakać oglądając!……..Więcej informacji znajdziesz w sekcji komentarzy 👇 👇👇

CELEBRITY7 days ago

Kolejne rewelacje…. Ech… Iga trzymaj się zostawmy serce❤️

NFL7 days ago

Gdyby siły antyukraińskie [w Polsce] wygrały i doprowadziły do tego, że mamy exodus tego 1,5 mln [Ukraińców z Polski], jedna część wraca do siebie, druga część wyjeżdża na zachód, bo pewno tak by to wyglądało, to [posypałby się] stan polskich usług, służby zdrowia, opieki senioralnej, budownictwa, no to możemy już sobie współczuć na przyszłość — mówił w rozmowie z tygodnikiem “Polityka” Aleksander Kwaśniewski.

CELEBRITY1 week ago

Szczegóły w linku w komentarzu 👇

Copyright © 2026 Uscurrentsphere