Connect with us

CELEBRITY

Internauci wściekli na uczestników “Sanatorium miłości”.

Published

on

Internauci wściekli na uczestników “Sanatorium miłości”.

Internauci wściekli na uczestników “Sanatorium miłości”. Jednej z kobiet zarzucają “wieczne obrażanie się”

“Sanatorium miłości” to niewątpliwie jeden z kultowych i popularnych formatów TVP. Nic dziwnego, historie seniorów po przejściach potrafią wzruszyć. W nowym sezonie niektóre też irytowały widzów – jak zachowanie Basi. Okazało się, że po jej odejściu fani programu znaleźli sobie kolejną “osobę do ostrzału”. Tego się nikt nie spodziewał.

Sanatorium miłości” – o co chodzi w formacie?
“Sanatorium miłości” to emitowany od 2019 roku w TVP1 format typu reality show, prowadzony przez Martę Manowską. W każdym sezonie dwunastu singli po 60. roku życia (sześć kobiet i sześciu mężczyzn) wyjeżdża na trzy tygodnie do uzdrowiska, by znaleźć partnera lub przyjaźń. Program łączy randkowanie z aktywnością fizyczną i zabiegami zdrowotnymi. Uczestnicy biorą udział w wyzwaniach, takich jak skoki na bungee, loty paralotnią czy kursy tańca, które mają ich zintegrować. Każdy odcinek to kolejne randki, a rano grupa wybiera Kuracjusza Odcinka, który idzie na spotkanie indywidualne. Sezon kończy finałowy bal, podczas którego uczestnicy w drodze głosowania wybierają Króla i Królową Turnusu.

Już nie Basia, a inna uczestniczka. Internauci ostro o… Teresie
Już wcześniej internauci zdecydowanie krytykowali jedną z uczestniczek – Basię. Według nich kobieta była agresywna, dominująca i często nie pozwalała dojść innym do głosu. Kobieta miała negatywny odbiór nie tylko wśród widzów, ale również samych uczestników. Regularnie stawiali granice, a kobieta je przekraczała. Doprowadziło to do tego, że Basia odeszła z “Sanatorium miłości”. Nikt się jednak nie spodziewał, że Internauci szybko znajdą inną uczestniczkę do ostrzału. A padło na… Teresę. Kobieta w ostatnim odcinku siedziała na boku, ponieważ z powodu żałoby nie brała udział w tańcach. Dodatkowo nie akceptuje szybkiego dotyku. Jej zachowanie wywołało falę negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych. Internauci zarzucają jej zbyt dużą powagę w rozrywkowym programie. Oto wybrane komentarze:

Teresa zbyt zachowawcza. Przydałoby się więcej luzu. Zaskoczyło mnie, że odrzuciła jakiegoś faceta, bo oblał ją woda z lejka. Przesada
Nie wiem, po co ta Tereska przyszła do tego programu. Ma problem z dotykiem, faceci na odległość. Zajęła miejsce innej
Teresa jest niesympatyczna i pani mądralińska
Teresa jest bardzo zachowawcza, chyba niepotrzebnie do tego programu przyszła, bo ona nie chce nikogo ma uraz do facetów
Tereska niczym po podpisaniu ślubów czystości
Jak zaznaczają internauci, według nich Teresa w porównaniu do reszty ekipy zachowuje się zbyt poważnie. Wiele osób zapomina jednak o tym, że kobieta przez lata była sama, a w trakcie programu przechodziła żałobę.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CELEBRITY11 hours ago

Dramat Nawrockiego w autokarze

CELEBRITY5 days ago

Doradca Karola Nawrockiego uderzył w rząd i Donalda Tuska. Padły stanowcze słowa

CELEBRITY5 days ago

Zdumiewające, jak Tusk i Zełenski potraktowali Karola Nawrockiego. Prezydent pominięty

NFL6 days ago

Ujawnił, co miał usłyszeć od Nawrockiego 😲

NFL6 days ago

Mocne słowa z kancelarii Karola Nawrockiego. Podsekretarz odniosła się do wypowiedzi Zełenskiego

CELEBRITY6 days ago

Tak dosadnego komunikatu jeszcze nie było 😲😲

CELEBRITY6 days ago

Minister spraw zagranicznych Ukrainy uderza w Nawrockiego. Padły ostre słowa

CELEBRITY6 days ago

Ukraińscy politycy oddają najwyższe polskie odznaczenie. Jest reakcja Mentzena, padły gorzkie słowa

CELEBRITY6 days ago

Zamienili wyniki Nawrockiego i Trzaskowskiego. Pilny komunikat prokuratury

NFL1 week ago

7 MINUT TEMU: Smutna wiadomość o Tomaszu Lisie – Proszę, spróbujcie nie płakać oglądając!……..Więcej informacji znajdziesz w sekcji komentarzy 👇 👇👇

CELEBRITY1 week ago

Kolejne rewelacje…. Ech… Iga trzymaj się zostawmy serce❤️

NFL1 week ago

Gdyby siły antyukraińskie [w Polsce] wygrały i doprowadziły do tego, że mamy exodus tego 1,5 mln [Ukraińców z Polski], jedna część wraca do siebie, druga część wyjeżdża na zachód, bo pewno tak by to wyglądało, to [posypałby się] stan polskich usług, służby zdrowia, opieki senioralnej, budownictwa, no to możemy już sobie współczuć na przyszłość — mówił w rozmowie z tygodnikiem “Polityka” Aleksander Kwaśniewski.

Copyright © 2026 Uscurrentsphere