Connect with us

NFL

Jak Wam się podoba?

Published

on

Jak Wam się podoba?

Marta Nawrocka olśniewała w Waszyngtonie. Postawiła na ponadczasową klasykę

W Waszyngtonie rozpoczął się dwudniowy szczyt międzynarodowej koalicji “Kształtujemy Razem Przyszłość”, poświęcony roli sztucznej inteligencji w edukacji. Wydarzenie, zainicjowane przez Melanię Trump, zgromadziło małżonków przywódców oraz liderów technologicznych z sektora prywatnego, w tym przedstawicieli największych gigantów technologicznych. Wśród zaproszonych gości znalazła się również Marta Nawrocka, pierwsza dama Polski, która postawiła na absolutną klasykę.

Polska Pierwsza Dama, Marta Nawrocka, uczestniczyła w szczycie małżonków przywódców w Białym Domu, gdzie podczas dyskusji przy okrągłym stole poruszyła kwestie bezpieczeństwa dzieci w internecie.
Spotkanie miało interdyscyplinarny charakter, łącząc małżonków przywódców.
Marta Nawrocka na tę okazję wybrała klasyczną, tweedową garsonkę w kolorze niebieskim.
Marta Nawrocka, pierwsza dama Polski, jest jedną z 45 zaproszonych na szczyt małżonków przywódców. We wtorek swoje wystąpienia miały między innymi Ołena Zełenska z Ukrainy oraz Sara Netanjahu, żona premiera Izraela.

GIERTYCH BRONI PRAWORZĄDNOŚCI, A TUSK DEMOKRACJI – IRONIZUJE PROF. ZYBERTOWICZ

Marta Nawrocka zabrała głos drugiego dnia szczytu, podczas dyskusji przy okrągłym stole w Białym Domu. Towarzyszyła jej między innymi Brigitte Macron, pierwsza dama Francji. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele wiodących koncernów technologicznych, takich jak Meta, Microsoft, OpenAI, xAI i Palantir, co podkreśla interdyscyplinarny charakter inicjatywy.

Polska pierwsza dama podczas swojego wystąpienia podkreśliła znaczenie bezpieczeństwa dzieci w środowisku online oraz wyrównywania szans edukacyjnych i rozwojowych. Wymieniła liczne niebezpieczeństwa, z jakimi dzieci i młodzież mogą mieć styczność podczas korzystania z internetu, od cyberprzemowy po fakenewsy. Z drugiej strony zauważyła, że dostęp do sieci może pomóc w nauce niezależnie od różnych czynników czy pomóc w odkryciu nowych talentów.

Stylizacja Marty Nawrockiej
Na tę okazję Marta Nawrocka wybrała absolutną klasykę: tweedową garsonkę w niebieskim kolorze. Uwagę zwracało zapięcie umieszczone nieco z boku. Do tego miała włosy upięte w wytworny kok z luźnym pasemkiem grzywki z przodu i delikatny makijaż utrzymany w beżowych tonach. Pierwsza dama zrezygnowała z wyrazistej biżuterii – pozwoliła, by to strój był jej największa ozdobą.

Warto zwrócić uwagę, że tweed buduje wizerunek osoby kompetentnej i godnej zaufania. Jest mniej surowy niż gładki garnitur, ale równie profesjonalny. Od lat jest kojarzony z „quiet luxury”, z dzięki Coco Chanel na stałe wszedł do kanonu mody formalnej.

W naszej galerii zobaczysz stylizację Marty Nawrockiej:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CELEBRITY4 days ago

Doradca Karola Nawrockiego uderzył w rząd i Donalda Tuska. Padły stanowcze słowa

CELEBRITY4 days ago

Zdumiewające, jak Tusk i Zełenski potraktowali Karola Nawrockiego. Prezydent pominięty

NFL5 days ago

Ujawnił, co miał usłyszeć od Nawrockiego 😲

NFL5 days ago

Mocne słowa z kancelarii Karola Nawrockiego. Podsekretarz odniosła się do wypowiedzi Zełenskiego

CELEBRITY5 days ago

Tak dosadnego komunikatu jeszcze nie było 😲😲

CELEBRITY5 days ago

Minister spraw zagranicznych Ukrainy uderza w Nawrockiego. Padły ostre słowa

CELEBRITY5 days ago

Ukraińscy politycy oddają najwyższe polskie odznaczenie. Jest reakcja Mentzena, padły gorzkie słowa

CELEBRITY5 days ago

Zamienili wyniki Nawrockiego i Trzaskowskiego. Pilny komunikat prokuratury

NFL7 days ago

7 MINUT TEMU: Smutna wiadomość o Tomaszu Lisie – Proszę, spróbujcie nie płakać oglądając!……..Więcej informacji znajdziesz w sekcji komentarzy 👇 👇👇

CELEBRITY7 days ago

Kolejne rewelacje…. Ech… Iga trzymaj się zostawmy serce❤️

NFL7 days ago

Gdyby siły antyukraińskie [w Polsce] wygrały i doprowadziły do tego, że mamy exodus tego 1,5 mln [Ukraińców z Polski], jedna część wraca do siebie, druga część wyjeżdża na zachód, bo pewno tak by to wyglądało, to [posypałby się] stan polskich usług, służby zdrowia, opieki senioralnej, budownictwa, no to możemy już sobie współczuć na przyszłość — mówił w rozmowie z tygodnikiem “Polityka” Aleksander Kwaśniewski.

CELEBRITY1 week ago

Szczegóły w linku w komentarzu 👇

Copyright © 2026 Uscurrentsphere