Connect with us

CELEBRITY

Justyna Święty-Ersetic właśnie wywalczyła brązowy medal w sztafecie mieszanej 4×400 m na odbywających się w Toruniu halowych mistrzostwach świata w lekkoatletyce.

Published

on

Justyna Święty-Ersetic właśnie wywalczyła brązowy medal w sztafecie mieszanej 4×400 m na odbywających się w Toruniu halowych mistrzostwach świata w lekkoatletyce.

Justyna Święty-Ersetic właśnie wywalczyła brązowy medal w sztafecie mieszanej 4×400 m na odbywających się w Toruniu halowych mistrzostwach świata w lekkoatletyce. Momentalnie wzrosło zainteresowanie naszą biegaczką. Wszyscy mówią o jej ultragorących zdjęciach, a których widać piękne ciało Justyny Święty-Ersetic. Fotografie można obejrzeć w naszej galerii.

Justyna Święty-Ersetic zdobyła brązowy medal w sztafecie mieszanej 4×400 m na halowych mistrzostwach świata w Toruniu, które odbyły się w sobotę, 21 marca.
W składzie medalowej sztafety znaleźli się również Anna Gryc, Kajetan Duszyński i Marcin Karolewski.
Medal został przyznany po dyskwalifikacji reprezentacji Jamajki, co pozwoliło polskiej sztafecie awansować z czwartego na trzecie miejsce.
Po sukcesie wzrosło zainteresowanie Justyną Święty-Ersetic, a jej ultragorące zdjęcia prezentujące wyrzeźbione ciało wywołały zachwyt fanów w internecie.
Justyna Święty-Ersetic z medalem na halowych mistrzostwach świata
Justyna Święty-Ersetic do swojego sportowego dorobku właśnie dopisała kolejny wielki sukces. Nasza reprezentantka znalazła się w składzie sztafety mieszanej 4×400 m, która w sobotę, 21 marca, zdobyła brązowy medal na halowych mistrzostwach świata w Toruniu. Poza Justyną Święty-Ersetic w naszej medalowej ekipie znaleźli się: Anna Gryc, Kajetan Duszyński i Marcin Karolewski. Po swoim zakończeniu biegu polscy zawodnicy byli zawiedzeni, bo uplasowali się na czwartym miejscu. Potem jednak okazało się, że zdyskwalifikowana została reprezentacja Jamajki, co pozwoliło “Biało-czerwonym” wskoczyć na trzecią pozycję.

Justyna Święty-Ersetic we łzach po medalu sztafety na MŚ

Dopiero chodzę, patrzę na telewizję i mówię, mamy ten medal! Jest to super uczucie i cieszę się, i nie mogę się doczekać, kiedy stąd wyjdę i kiedy zobaczę resztę mojego zespołu, bo tak naprawdę nie mieliśmy nawet możliwości razem się cieszyć

– mówiła podekscytowana Justyna Święty-Ersetic, która udowodniła krytykom, że cały czas jest w stanie znakomicie biegać. – Dużo osób mnie wysyła na emeryturę, ale jak widać w dalszym ciągu potrafię walczyć – cieszyła się 33-letnia biegaczka. Po jej sukcesie, kibicie zaczęli szukać informacji o lekkoatletce. Wielu z nich natknęło się ultragorące zdjęcia Justyny Święty-Ersetic.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CELEBRITY4 days ago

Doradca Karola Nawrockiego uderzył w rząd i Donalda Tuska. Padły stanowcze słowa

CELEBRITY4 days ago

Zdumiewające, jak Tusk i Zełenski potraktowali Karola Nawrockiego. Prezydent pominięty

NFL5 days ago

Ujawnił, co miał usłyszeć od Nawrockiego 😲

NFL5 days ago

Mocne słowa z kancelarii Karola Nawrockiego. Podsekretarz odniosła się do wypowiedzi Zełenskiego

CELEBRITY5 days ago

Tak dosadnego komunikatu jeszcze nie było 😲😲

CELEBRITY6 days ago

Minister spraw zagranicznych Ukrainy uderza w Nawrockiego. Padły ostre słowa

CELEBRITY6 days ago

Ukraińscy politycy oddają najwyższe polskie odznaczenie. Jest reakcja Mentzena, padły gorzkie słowa

CELEBRITY6 days ago

Zamienili wyniki Nawrockiego i Trzaskowskiego. Pilny komunikat prokuratury

NFL7 days ago

7 MINUT TEMU: Smutna wiadomość o Tomaszu Lisie – Proszę, spróbujcie nie płakać oglądając!……..Więcej informacji znajdziesz w sekcji komentarzy 👇 👇👇

CELEBRITY7 days ago

Kolejne rewelacje…. Ech… Iga trzymaj się zostawmy serce❤️

NFL7 days ago

Gdyby siły antyukraińskie [w Polsce] wygrały i doprowadziły do tego, że mamy exodus tego 1,5 mln [Ukraińców z Polski], jedna część wraca do siebie, druga część wyjeżdża na zachód, bo pewno tak by to wyglądało, to [posypałby się] stan polskich usług, służby zdrowia, opieki senioralnej, budownictwa, no to możemy już sobie współczuć na przyszłość — mówił w rozmowie z tygodnikiem “Polityka” Aleksander Kwaśniewski.

CELEBRITY1 week ago

Szczegóły w linku w komentarzu 👇

Copyright © 2026 Uscurrentsphere