Connect with us

NFL

Kuba Badach potwierdził radosne doniesienia, wielka radość! „Dziękuję w imieniu swoim i małżonki”

Published

on

Kuba Badach potwierdził radosne doniesienia, wielka radość! „Dziękuję w imieniu swoim i małżonki”

Kuba Badach potwierdził radosne doniesienia, wielka radość! „Dziękuję w imieniu swoim i małżonki”

Ledwie ogłoszono nominacje do tegorocznych Fryderyków, a Kuba Badach już miał powód, by publicznie świętować. Wokół albumu „Radio Edit” zrobiło się głośno nie tylko dlatego, że płyta została dobrze przyjęta, ale też dlatego, że artysta znalazł się wśród najmocniej zauważonych nazwisk tegorocznej edycji. Co ważne, nie chodzi o dwie, lecz o trzy nominacje.

Czytaj też: Agnieszka Kaczorowska odchodzi z „Klanu”? Zaskakująca decyzja po latach
„Radio Edit” zostało zauważone przez Akademię Fonograficzną

Oficjalna lista nominacji pokazuje, że Kuba Badach ma w tym roku naprawdę mocną pozycję. Album „Radio Edit” powalczy o statuetkę w kategorii Album Roku Pop, utwór „Układ otwarty” otrzymał nominację w kategorii Singiel Roku Pop, a sam wokalista znalazł się także w gronie nominowanych do tytułu Artysta Roku. To oznacza, że Badach ma nie dwie, a trzy szanse na Fryderyka.

Zobacz także: Polska poderwała myśliwce. Rosyjski atak na Lwów uderzył w miejsca ważne dla Polaków
To ważne wyróżnienie, bo Fryderyki pozostają najważniejszymi nagrodami w polskiej branży fonograficznej. Dla artysty to sygnał, że nowy materiał został dostrzeżony nie tylko przez słuchaczy, ale też przez środowisko muzyczne.

Kuba Badach podziękował żonie. Aleksandra Kwaśniewska miała duży udział w płycie

Tuż po ogłoszeniu nominacji Kuba Badach podzielił się radością z fanami i nie ukrywał wzruszenia. W swoim wpisie podziękował nie tylko słuchaczom i współpracownikom, ale też Aleksandrze Kwaśniewskiej, podkreślając jej udział w sukcesie albumu. Cytowany przez media wpis artysty zaczynał się od słów o dumie i szczęściu, a potem pojawiło się wyraźne wskazanie, że dziękuje również „małżonce, współautorce albumu”.Wiadomości o rodzinie

To nie był tylko grzecznościowy gest. Z wcześniejszych materiałów i wywiadów wynika jasno, że autorką wszystkich tekstów na płycie „Radio Edit” jest Aleksandra Kwaśniewska. Sama płyta była od początku przedstawiana jako projekt mocno oparty na ich wspólnej pracy, a Badach mówił w rozmowach, że żona miała realny wpływ na ostateczny kształt tego materiału.

To sukces nie tylko muzyczny, ale też bardzo osobisty

Właśnie dlatego tegoroczne nominacje można odczytywać szerzej niż tylko jako branżowe wyróżnienie. „Radio Edit” okazało się bowiem płytą, za którą stoi nie tylko Kuba Badach jako wokalista i kompozytor. To także duet twórczy budowany prywatnie i zawodowo. To nadaje całemu sukcesowi bardziej osobisty wymiar.

Dla fanów tej pary to kolejny dowód, że ich współpraca nie kończy się na życiu prywatnym. W tym przypadku przełożyła się także na projekt, który zdobył uznanie Akademii Fonograficznej. Postawił też Badacha w gronie najważniejszych nominowanych tegorocznych Fryderyków.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CELEBRITY10 hours ago

Dramat Nawrockiego w autokarze

CELEBRITY5 days ago

Doradca Karola Nawrockiego uderzył w rząd i Donalda Tuska. Padły stanowcze słowa

CELEBRITY5 days ago

Zdumiewające, jak Tusk i Zełenski potraktowali Karola Nawrockiego. Prezydent pominięty

NFL6 days ago

Ujawnił, co miał usłyszeć od Nawrockiego 😲

NFL6 days ago

Mocne słowa z kancelarii Karola Nawrockiego. Podsekretarz odniosła się do wypowiedzi Zełenskiego

CELEBRITY6 days ago

Tak dosadnego komunikatu jeszcze nie było 😲😲

CELEBRITY6 days ago

Minister spraw zagranicznych Ukrainy uderza w Nawrockiego. Padły ostre słowa

CELEBRITY6 days ago

Ukraińscy politycy oddają najwyższe polskie odznaczenie. Jest reakcja Mentzena, padły gorzkie słowa

CELEBRITY6 days ago

Zamienili wyniki Nawrockiego i Trzaskowskiego. Pilny komunikat prokuratury

NFL1 week ago

7 MINUT TEMU: Smutna wiadomość o Tomaszu Lisie – Proszę, spróbujcie nie płakać oglądając!……..Więcej informacji znajdziesz w sekcji komentarzy 👇 👇👇

CELEBRITY1 week ago

Kolejne rewelacje…. Ech… Iga trzymaj się zostawmy serce❤️

NFL1 week ago

Gdyby siły antyukraińskie [w Polsce] wygrały i doprowadziły do tego, że mamy exodus tego 1,5 mln [Ukraińców z Polski], jedna część wraca do siebie, druga część wyjeżdża na zachód, bo pewno tak by to wyglądało, to [posypałby się] stan polskich usług, służby zdrowia, opieki senioralnej, budownictwa, no to możemy już sobie współczuć na przyszłość — mówił w rozmowie z tygodnikiem “Polityka” Aleksander Kwaśniewski.

Copyright © 2026 Uscurrentsphere