CELEBRITY
Młodzieżowa Rada Miasta Łuków zameldowała się na I Prezydenckim Kongresie Młodzieżowych Rad🇵🇱 Były inspirujące rozmowy, wymiana doświadczeń i dowód na to, że młodzi nie tylko mają głos, ale potrafią go dobrze wykorzystać😉 Była też fotka z Prezydentem Karolem Nawrockim 🙃 Nad wszystkim czuwał opiekun delegacji, Mateusz Popławski, który dopilnował, żeby nikt nie zgłosił projektu wydłużenia wakacji do 4 miesięcy 😄 Fot. Miasto Łuków
Młodzieżowa Rada Miasta Łuków zameldowała się na I Prezydenckim Kongresie Młodzieżowych Rad🇵🇱
Były inspirujące rozmowy, wymiana doświadczeń i dowód na to, że młodzi nie tylko mają głos, ale potrafią go dobrze wykorzystać😉
Była też fotka z Prezydentem Karolem Nawrockim 🙃
Nad wszystkim czuwał opiekun delegacji, Mateusz Popławski, który dopilnował, żeby nikt nie zgłosił projektu wydłużenia wakacji do 4 miesięcy 😄
Fot. Miasto Łuków
🇵🇱 Młodzieżowa Rada Miasta Łuków zameldowała się na I Prezydenckim Kongresie Młodzieżowych Rad! To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło młodych samorządowców z całej Polski, dając przestrzeń do rozmów o zaangażowaniu obywatelskim, współpracy i przyszłości młodego pokolenia.
Podczas kongresu nie zabrakło inspirujących dyskusji, ciekawych spotkań oraz wymiany doświadczeń między przedstawicielami młodzieżowych rad. Była to doskonała okazja do poznania nowych pomysłów i dobrych praktyk, które mogą zostać wykorzystane również w Łukowie.
Uczestnicy po raz kolejny udowodnili, że młodzi ludzie nie tylko mają głos, ale potrafią go świadomie i odpowiedzialnie wykorzystywać. Ich aktywność i zaangażowanie pokazują, że sprawy lokalnych społeczności są dla nich naprawdę ważne.
W programie znalazł się również wyjątkowy moment – pamiątkowe zdjęcie z Prezydentem Karolem Nawrockim. To z pewnością jedna z tych chwil, które na długo pozostaną w pamięci uczestników wyjazdu.
Nad sprawnym przebiegiem delegacji czuwał jej opiekun, Mateusz Popławski, który skutecznie dopilnował, aby nikt nie zgłosił projektu wydłużenia wakacji do czterech miesięcy. 😄
📸 Fot. Miasto Łuków