Connect with us

NFL

W kontekście Cenckiewicza warto zadać ponownie to pytanie- jak pracownicy Wyborczej, TVNu i tym podobnych mediow mogą patrzeć w lustro?

Published

on

W kontekście Cenckiewicza warto zadać ponownie to pytanie- jak pracownicy Wyborczej, TVNu i tym podobnych mediow mogą patrzeć w lustro?

Wynik 1-0 dla Cenckiewicza w “meczu” z Tuskiem, Uśmiechniętą Władzą i jej służbami to idealny moment, żeby przypomnieć, co odwalili medialni funkcjonariusze Tuska, zwłaszcza grupka degeneratów z Gazety Wyborczej.

Serio zastanawiam się, czy jest coś obrzydliwszego w Uśmiechniętej Polsce niż Gazeta Wyborcza (oczywiście są rzeczy równie obrzydliwe i jednak dużo groźniejsze… Np Giertych).

Czuchnowski i jego mocodawcy uznali, działanie typowe przy okazji dla kremlowskich propagandzistów, że urządza obrzydliwą prowokację, ze służbami, na zasadzie, “zróbmy z Cenckiewicza wariata”.

To, co odwaliło GW pokazało, że żyjemy w państwie, w którym służby, zamiast chronić obywateli, organizują, z medialnymi cynglami, prowokacje wymierzone w swoich przeciwników politycznych, za pomocą informacji niejawnych, stosując sprawdzone, sowieckie metody- “zróbmy z nich wariatów”

To jest standard rosyjski bądź białoruski, nie zachodni.

Więc, przypominając ten wyczyn GW, zadam ponownie to pytanie.
Jak ktokolwiek przyzwoity może ten uśmiechnięty syf popierać?
Jak ktokolwiek przyzwoity, zwłaszcza jeśli pracuje w mediach i zajmuje się tematyką wewnętrzna, moze udawać, że tego nie widzi?
Jak tam się z tym czujecie, drodzy “liberalni” koledzy?

Gdzie tak głośni np przy Nawrockim, moraliści? Hop hop Szczepkowska, Mann, Gretkowska?

Przypomnijmy też, że GW za to oberwała. Wyrokiem sądu nusiała usunąć ze swoich artykułów fragmenty naruszające prawa Cenckiewicza i ma zakaz publikacji tych informacji przez okres roku. Dodatkowo Wojciech Czuchnowski i Roman Imielski mają zakaz publikacji na X treści naruszających prawa Cenckiewicza.

No to przynajmniej dobrze, że cyngle z GW zaczęły za to obrywać. Chociaż jest pewne, że, jak wróci normalność, to prokuratura na ich karkach i komisja śledcza to minimum..

PS: algorytmy czesto tną zasięgi moich wpisów. Jeśli ten post wydaje Ci się ważny – proszę, podaj go dalej.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CELEBRITY11 minutes ago

Dramat Nawrockiego w autokarze

CELEBRITY5 days ago

Doradca Karola Nawrockiego uderzył w rząd i Donalda Tuska. Padły stanowcze słowa

CELEBRITY5 days ago

Zdumiewające, jak Tusk i Zełenski potraktowali Karola Nawrockiego. Prezydent pominięty

NFL5 days ago

Ujawnił, co miał usłyszeć od Nawrockiego 😲

NFL5 days ago

Mocne słowa z kancelarii Karola Nawrockiego. Podsekretarz odniosła się do wypowiedzi Zełenskiego

CELEBRITY6 days ago

Tak dosadnego komunikatu jeszcze nie było 😲😲

CELEBRITY6 days ago

Minister spraw zagranicznych Ukrainy uderza w Nawrockiego. Padły ostre słowa

CELEBRITY6 days ago

Ukraińscy politycy oddają najwyższe polskie odznaczenie. Jest reakcja Mentzena, padły gorzkie słowa

CELEBRITY6 days ago

Zamienili wyniki Nawrockiego i Trzaskowskiego. Pilny komunikat prokuratury

NFL7 days ago

7 MINUT TEMU: Smutna wiadomość o Tomaszu Lisie – Proszę, spróbujcie nie płakać oglądając!……..Więcej informacji znajdziesz w sekcji komentarzy 👇 👇👇

CELEBRITY7 days ago

Kolejne rewelacje…. Ech… Iga trzymaj się zostawmy serce❤️

NFL7 days ago

Gdyby siły antyukraińskie [w Polsce] wygrały i doprowadziły do tego, że mamy exodus tego 1,5 mln [Ukraińców z Polski], jedna część wraca do siebie, druga część wyjeżdża na zachód, bo pewno tak by to wyglądało, to [posypałby się] stan polskich usług, służby zdrowia, opieki senioralnej, budownictwa, no to możemy już sobie współczuć na przyszłość — mówił w rozmowie z tygodnikiem “Polityka” Aleksander Kwaśniewski.

Copyright © 2026 Uscurrentsphere