CELEBRITY
Wszystkie majowe kreacje Marty Nawrockiej. Najpierw biel, a potem paleta kolorów! [ZDJĘCIA]
Wszystkie majowe kreacje Marty Nawrockiej. Najpierw biel, a potem paleta kolorów! [ZDJĘCIA]
W maju Marta Nawrocka miała szereg aktywności. Pierwsza dama towarzyszyła mężowi wielu oficjalnych wystąpieniach, a także zagranicznych wizytach. Mijający miesiąc to dobra okazja, by zobaczyć wszystkie stylizacje prezydentowej.
Pierwsza dama maj miała bardzo intensywny. Wystarczy wspomnieć, że na samym początku miesiąca brała udział w oficjalnych wydarzeniach związanymi ze Świętem Flagi oraz Konstytucji 3 maja. 2 maja zaprezentowała się w czerwonym kostiumie, żakiecie z paskiem i spódnicy. Do tak wyrazistej stylizacji dobrała delikatną biżuterię, a włosy spięła w prosty kok. Zaś następnego dnia, czyli 3 maja, pojawiła się w eleganckiej bieli. Biały garnitur podkreślił jej sylwetkę, a bogato zdobiona opaska dodała całości wyjątkowego charakteru. Zresztą o tej biżuteryjnej ozdobie włosów było bardzo głośno.
Jak się okazało opaska została wykonana specjalnie dla pierwszej damy z bursztynu: – Tworzona jest ręcznie, z naturalnego polskiego bursztynu oraz szlachetnych, szlifowanych kryształów. Utrzymana jest w tonacji lawendowo-miedziano-bursztynowej i pięknie mieni się w świetle dziennym – zdradziła projektantka ozdoby, Anna Dunin z Pracowni Republika Jewelry, w rozmowie z “Super Expressem”. Opaska faktycznie przyciągała wzrok i była jednym z najbardziej ciekawych elementów majowych stylizacji Marty Nawrockiej.
W kolejnych majowych dniach prezydentowa m.in. przyjęła w Pałacu Prezydenckim cheerleaderki z Olsztyna, które zdobyły złoty medal podczas prestiżowego World Championship Cup 2026 w Stanach Zjednoczonych. Wówczas postawiła na szary, prosty kostium, który doskonale pasował do okazji. Nawrocka brała też udział w w uroczystościach z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej, zorganizowanych przez Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie. Tam zaskoczyła bardzo eleganckim zestawem: granatowym kostiumem z białą bluzką z efektownie wywiązaną kokardą.
Marta Nawrocka pięknie zaprezentowała się w Dniu Matki. W ogrodach Belwederu zostało zorganizowane spotkanie z mamami wielodzietnymi. Pierwsza dama wybrała na to spotkanie błękitną sukienkę z bufiastymi rękawami, co dodało stylizacji niemal bajkowego charakteru, a do tego typowo wiosennej lekkości.